Jūs esiet ienācis(-kusi) kā Viesis | Grupa "Viesi"Sveicināti Viesis | RSS

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Ieejas forma
Sākums » 2011 » Februāris » 26 » UEFA Eiropas kvalifikācija: SLOVĒNIJA - LATVIJA 4:3
10:05
UEFA Eiropas kvalifikācija: SLOVĒNIJA - LATVIJA 4:3

Latvijas nacionālā telpu futbola izlase Slovēnijas pilsētā Laško notiekošajā UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta pamatturnīra kvalifikācijas 6.apakšgrupas otrajā spēlē dramatiskā cīņā ar rezultātu 3:4 piekāpās mājiniekiem Slovēnijas valstsvienībai. Atgādinām, ka pirmajā spēlē Latvijas izlase ar rezultātu 1:6 atzina Itālijas pārākumu, savukārt Slovēnija ar 5:1 pārspēja Bosniju un Hercegovinu, tādējādi tikai uzvara šodienas mačā dotu mūsu komandai vēl teorētiskas cerības pacīnīties par iekļūšanu finālturnīrā.
  Latvijas izlases labā vārtus spēlē pret Slovēniju guva Maksims Seņs, savukārt vēl divas reizes bumba slovēņu vārtos ielidoja no mājinieku spēlētājiem pēc Dmitrija Jakovļeva sitieniem. Pēc pirmā puslaika mūsu komanda atradās vadībā ar rezultātu 3:2, tomēr pēc pārtraukuma spēlē ar abpusējiem vārtu gūšanas momentiem un daudzajiem pārkāpumiem vieksmes svari tomēr nosliecās par labu Slovēnijai - 3:4 un Latvijas izlase diemžēl atvadījusies šogad no cerībām iekļūt Eiropas čempionāta finālturnīrā.
  Tikmēr dienas pirmajā spēlē tiksies Itālijas telpu futbola izlase ar rezultātu 4:0 pārliecinosi pieveica Bosniju un Hercegovinu, tādējādi sperot platu soli pretim iekļūšanai UEFA Eiropas čempionāta finālturnīrā. UEFA Eiropas čempionāta pamatturnīra kvalifikācijas pēdējās spēles notiks svētdien, 27.februārī. Latvijas izlase tiksies ar Bosniju un Hercegovinu, savukārt apakšgrupas līderu cīņā Slovēnija tiksies ar Itāliju.
Skatījumu skaits: 694 | Pievienoja: elpasts7 | Reitings: 0.0/0