Jūs esiet ienācis(-kusi) kā Viesis | Grupa "Viesi"Sveicināti Viesis | RSS

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Ieejas forma
Sākums » 2011 » Februāris » 27 » Latvijas izlase piedzīvo zaudējumu pēdējā spēlē
19:43
Latvijas izlase piedzīvo zaudējumu pēdējā spēlē
  2012.gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas pamatturnīra 6.apakšgrupas pēdējā spēlē Latvijas nacionālā telpu futbola izlase svētdien, 27.februārī Slovēnijas pilsētā Laško piekāpās Bosnijai un Hercegovinai ar rezultātu 2:3 (2:1).
Latvijas izlases labā šajā spēlē vārtus guva Oļegs Matvejevs un Dmitrijs Jakovļevs.
  Abas komandas jau pirms šīs spēles bija zaudējušas teorētiskas cerības iekļūt UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta finālturnīr
ā, tomēr uzvara šajā spēlē dotu kādai no izlasēm svarīgus punktus UEFA valstsvienību reitingā. Turklāt neizšķirta rezultāta gadījumā trešo vietu turnīra tabulā, pateicoties labākai gūto - ielaisto vārtu attiecībai, ieņemtu Latvija.
  Pēc pirmā puslaika ar rezultātu 2:1 vadībā atradās Latvija - vārtus pēc ilgāka pārtraukuma valstsvienības sastāvā guva Oļegs Matvejevs, savukārt pēc izspēlēs standartsituācijas bumbu pretinieku vārtus ar pieskārienu raidīja Dmitrijs Jakovļevs. Jāatzīmē, ka pirmajā puslaikā vairāk nekā 11 minūtes Latvijas izlase spēlēja ar nopelnītajiem pieciem sodiem. Kopumā Latvijas izlase šajā spēlē radīja vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr trešo reizi raidīt bumbu vārtus tā arī neizdevās. Bosnija un Hercegovina, neskatoties uz sasniegto pārkāpumu robežu, precīzi darbojās aizsardzībā un nebaidījās doties arī pretuzbrukumos, no kuriem divi izrādījās rezultatīvi, tādējādi šajā spēlē ar rezultatu 3:2 uzvaru izcīnija pretinieks, revanšējoties par divus gadus atpakaļ piedzīvoto zaudējumu Ostrajā - toreiz Latvijas izlase bija pārāka ar 2:0.
  Mūsu apakšgrupas noslēdzošajā spēlē šovakar tiekas Slovēnija un Itālija - abām komandā pirms savstarpējās cīņas turnīra tabulā pa sešiem punktiem, turklāt abas izlases jau nodrošinājušas sev vietu 2012.gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta finālturnīrā Horvātijā.

Skatījumu skaits: 744 | Pievienoja: elpasts7 | Reitings: 0.0/0